RAMYBĖS KUPINI RYTAI 

Kasdien 06:30, 07:30, 08:30

Kokie rytai, tokia ir diena. Kas norite pradėti rytą su ramybe ir meile, kviečiu susitikti rytais pusei valandos 06:30 ir 07:30 ar 08:30 kartu pakvėpuoti, pamedituoti. Pati darau visagalės kūrėjos meditaciją - aktyvinu širdies elektromagnetinį lauką su intencija arba išreiškiu dėkingumą ir širdy generuoju ramybės jausmą / užgimsta begalinis pasitikėjimas. Einu su absoliučia meile ir šviesa. Žodžiu, susitiksime meile ir šviesa pasidalinti.
Ačiū visoms už klausimus kai išlaikyti ramybę - taip gimė idėja padaryti rytinius suitikimus su meditacija 🙏

Juk mintis- žodis-veiksmas-gyvenimas. Būkime pasitikėjime, meilėje, draugėje.
Energijų mainai 1 diena/ 1 Eur. Tad kovas (26-31d.)- 6 Eur. Balandis - 30 Eur. Kovas-balandis / 36 Eur. Kas jausite, kad norite pervesti daugiau - ačiū.
Kas norite prisijungti, rašykite asmeniškai man per Mesendžerį ar į karalieniuklubas@gmail.com, atsiųsiu Jums į Jūsų email Zoom link'ą, prisijungsite ryte ir matysite mane/susitiksime. 

Kas rytą atsidarykite email - kas rytą atsiunčiu naują nuorodą prisijungti. Patogu, paprasta ir lengva.
Ačiū už dėkingumą:
Rasa Kaktytė
LT34 3500 0100 0313 8535
Su meile, Rasa.
Kiekvieną rytą. Jums patogiu laiku:
06:30 ir 07:30 ir 08:30

P.s. BŪTINAI ATSIŲKITE MAN SAVO EMAIL ir KASDIEN ATSIDARYKITE NAUJĄ JAME RASTĄ NUORODĄ. AČIŪ.

#dekingumas #meile #sviesa #taika #ramybe #sveikata #tikejimas #rytiniaisusitikimai #meditacija #rasakaktyte #visagalekureja #kvepavimas 
p.s. Šita foto daryta Italijoje, Apulijoje, kur vykome su moterimis. Anksti ryte, tik pakilus iš patalų - dar teta bangose, nuostabiai gražiame sode.. Prisimenu ir kvapą, ir rūką, ir nuostabią būseną..

© 2018 Karalienes.lt / Visos teisės saugomos. 

  • Grey Instagram Icon