INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

 

Jei pajutai, kad esu kažkuom artima ir jauti, jog norėtum su manimi pasikalbėti, pasidalinti, esi laukiama asmeninėje konsultacijoje.  

"Gyvenimas - džiaugtis ir mėgautis."  "Gyventi - lengva ir paprasta." "Pasaka.." "Life is kaif." "Gyvenimas nuostabus." 

Mano mėgiamos frazės.. Kiek grožio visur.. Kaip gera gyventi.. Ach.. Wow...

Organizuoju magiškus renginius ir stebuklingas karališkas išvykas į Italiją, susitikimus Londone. 

 

Vedu konsultacijas moterims 5-ti metai. Meilė sau ir absoliutus tikėjimas savimi - tokia jėga, toks kaifas. Toks pasimėgavimas. Tu - stebuklas. Tu - stebuklinga. Tu - magė, visagalė kūrėja. alchemikė. Viskas, ko nori, tiesiog, jau yra. Rinkis visada, kas visų  geriausia Tau. Nori valandos fantastiško pasitikėjimo? Skrisi lengvume. Viskas juk Tavyje. Ir sparnai tavo. Su manimi pamatysi - kokia esi lengva, stebuklinga, kaip viskas vyksta čia ir dabar, iškart. Naujos patirtys? Nauja Tu? O gal, tiesiog, pasijuokti kartu? Pasidovanoti sau poilsio valandėlę? Nauja mintis - nauja Tu. O Tu! Pati pačiausia! Pasikeičia energija - ir pasikeičia viskas.

Myliu Tave ir laukiu asmeninėje konsultacijoje.

Registracija: +37068233655 / karalieniuklubas@gmail.com

1 val. / 100 Eur

Vilniuje arba internetu

ĮKVĖPIMUI:

 - Fcb yra nemokama grupė "Karalienių klubas", kurioje kasdien Jums patogiu metu galite padaryti kvėpavimo pratimą ir pamedituoti - grįžti į širdį. Grupėje rasite 124 vaizdo įrašus (kvėpavimo pratimas + meditacija) bei 4 vebinarus. Prisijunkite: https://www.facebook.com/groups/187452138659157

- BLOGO įrašai.

NK4_edited.jpg