top of page
baseinas wow.png

KARALIENIŲ IŠVYKA Į PIETINĘ ITALIJĄ 2022 05 13- 20

Kvepianti pasimėgavimu Apulija. Gegužę klimatas švelnus, lyg išpuoselėta moters oda, kvepianti rožėmis ir kiparisais.. Moteris, paskendusi malonume.. Pats nuostabiausias laikas mėgautis yra dabar.. Nustebti, "prarasti amą", Gyventi.. "iš didžiosios G"... Italija yra stebuklinga. Svaiginantis grožis.. Jūra.. Tobulas maistas.. Nenusakomi peizažai.. Muzika... Šokiai.. Juokas.. Ramus poilsis.. Absoliutus pasimėgavimas..

2022 05 13  

Skrydis: Lietuva, Kaunas - Baris. 

Orouoste karalienes maloniai pasitiks ir po pietinę Italiją visos išvykos metu vežios lux klasės automobiliai. Iš orouosto atvyksime į Bari, pasivaikščiosime jaukia Bario krantine, įkvėpsime jūros, ragausime garsiausių "must try" vietos užkandžių - polentos bei orrechiette (makaronai auselės, kuriuos čia, abrikosų aikštėje, moterys "suka" rankomis. Užsuksime į Šv. Nikolajaus baliziką - žmonės vyksta į čia iš viso pasaulio užrašyti savo norus ir įmesti juos į urną (Šv. Nikolajus - pirmasis Kalėdų senelis, o jo palaikai buvo į Italiją atgabenti iš Turkijos), o vėliau vyksime į mūsų pasakišką vilą atsikvėpti. Vakarieniausime tradiciniame pietų Italijos restoranėlyje netoliese.. Ach.. Gamberoni ir peroni.. Pesce ir vino bianco.. Ir apie šį restoranėlį nežino jokie turistai.. Viskas - tiesiai iš jūros...

 

Vila - širdį džiuginantis prieglobstis, Apulijos perlas. Savininkai - iš kartos į kartą perdavė ją savo įpėdiniams, stengdamiesi išsaugoti tradicinį interjerą papildydami jį moderniomis Viduržemio pakrantės detalėmis. Su žiupsneliu prancūziško šarmo. Tokių vilų - vienetai. O dar su tokiu dideliu sodu bei toli nuo civilizacijos.. Pasakiška atmosfera, vaizdai, švara, baseinas ir pusryčiai stebina net išrankiausiąjį. Gamtos garsai ir  kvapai užburia. O rytai su kava po šimtus metų skaičiuojančiais maumedžiais ir kedrais, patikėkite, - gardžiausia pasaulyje...

food italy.JPG

05 14: 

Rytas.. Skaidrus lyg kūdykio akys baseinas.. Iki jo - kvapniu, vešliu augmenija sodu... Ryto kvapas lyg rūbas apgaubia drėgnu, sodriu gėlių, žydinčių krūmų, Adrijos jūros kvapu.. Magija. Palaima. Gamtos kerai kūnu.. Traškūs, kvapnūs kruasanai, uogos, vaisiai brėkštant.. 

Iki pietų mėgausimės vila, sodu, baseinu, naujomis pažintimis. Vilos teritorija didžiulė, nėra jokių industrinių garsų, tik gamta - kiekviena ras sau atokią akiai, širdžiai mielą vietą, jei norėsis - vienumai. Šildomas baseinas. Estetika, švara ir ramuma. Rojus žemėje..

Po pietų vyksime į uosto miestelį Monopolį, kur mėgausimės antipasti vietos aikštėje, o 

vakarieniausime geriausiame uostinio miestelio žuvies restorane. Patikėkite, tooookia žuvienė tik čia. Įspūdis visam gyvenimui. 

baseiniukas.jpg
IMG_20180916_070306.jpg
kristina_sereikaite_photography_62.jpg
kristina_sereikaite_photography_2.JPG

05 15  

Kelionė, skambant itališkai muzikai vaizdingu maršrutu į gražiausią ir geriausią Adrijos pakrantėje Monopolio pliažą. Viskas balta. Vieno kąsnio bon bon ledai, aplieti šokoladu - tradicinis desertas su espresso... Alyvuogės, vos alyvuogių aliejumi suvilgyti bulvių griežinėliai ir šaltas prosecco.. Stebuklingai gardu užkandžiauti žvelgiant į jūros mėlį.. Lounge muzika, restoranėliai ir fantastiški pietūs paplūdimyje. Laisvės, amžinos jaunystės - sparkling spumante jausmas.. 

monopoli einam.jpg
pliazas.jpg
ledai.jpg
kristina_sereikaite_photography_146.jpg

Vakare - ypatinga dovana karalienėms - cooking with italian chef. Atvyksta italų šefas, kuris atsiveš galybę vietinių gėrybių ir mums papasakos apie itališko naminio maisto gaminimo subtilybes, kartu skanausime ingredientus, ruošime itališką vakarienę ir valgysime valgysime valgysime. Gyvenimas lyg raudonas aksominis vynas.. Su kiekvienu gurkšniu - naujas poskonis.. 

lazanija.JPG

05 16: 

Plauksime į jūrą prabangiausia pakrantėje jachta su geriausia įgula bei mėgausimės neįtikėtinais pietumis, pradedant šviežutėlaite rikota, burata, mocarella ir jūros gėrybėmis, baigiant mini picutėmis, mėsyčių asorti ir druskoje kepta žuvimi .. Mamma Mia.. Skoniai burnoje jau šoka prisiminus.. 

Pavakary - Polignano a mare. 

vakariene.jpg

Polignano a Mare - įstabaus grožio miestelis, įsikūręs ant Adrijos jūros pakrantės. Ši pakrantė - viena labiausiai pasaulyje fotografuojamų vestuvių lokacijų. Būtent čia vyksta kasmetinis Red Bull nardymo čempionatas.

kristina_sereikaite_photography_124.jpg

Grožėsimės senamiesčiu ir įspūdinga, žadą atimančia pakrante.

https://www.lonelyplanet.com/italy/puglia/polignano-a-mare

Vietos kavinukėse skanausime itališką kavą ir "i dolci" (saldumynus). 

Šiame miestelyje gimė Domenico Modugno (čia jam pastatytas paminklas), kuris dainavo nepamirštamą linksmąją "Volare" (Nel blu dipinto di blu): https://www.youtube.com/watch?v=t4IjJav7xbg  

Užsuksime į nuostabių rūbų moterims parduotuvėlę. Kerinčios spalvos, nepaprastai svetingos jos šeimininkės šypsena išlieka atmintyje ilgam. 

auskine zuvele.JPG
IMG_20180918_130255.jpg
IMG_20180918_145915.jpg
italy fish.JPG
jachta.JPG

Po maudynių ir saulės kūnas ilsisi.. Nepaprastas lengvumas. Norisi saldaus.. Lankysimės itališkoje saldumynų kepyklėlėje ir pirksime ir parsivešime skanauti viloje vietinių kanolių su šviežutėlaite rikota. Niekur kitur pasaulyje neragavau gardesnių.. Juk Apulija - minkštųjų sūrių meka.

05 17:

Išvyka į miestelius. Pirmas mietselis, kurį aplankysime Albero Bello. Patikėkite, į jį norisi sugrįžti vėl ir vėl. Apulijos karūna. Ant kalvos ir su karūnuotais baltais nameliais. Norisi fotografuoti visur ir viską. Keliavusios moterys buvo pakerėtos jo grožio. 

 

italy sea food.JPG
pasta.jpg
kristina_sereikaite_photography_46.JPG

Antras miestelis, kurį aplankysime - barokinėmis bažnyčiomis garsėjantis Lecce. Gaubiamas viduramžių paslapties.. Bažnyčių ornamentai primena nėriniuotą moters suknelę... Moters, kuri niekur neskuba, lėtai mėgaujasi kava ir keri praeivius savo grožiu.. Scena, verta kino filmo juostos.. Vos vienas kitas praeivis, aikštėje prie Santa Croce bazilikos moteris, tokia graži.. Jos plaukus dengia šilko skarelė, akis - stilingi akiniai.. Minkšti judesiai.. Taip norisi prie jos liestis.. Bent žvilgsniu.. 

Lecce ragavau gardžiausius ledus pasaulyje - rikotos ir karamelizuotų figų. Ledų namuose galėsite išsirinkti savąjį Italijos skonį net iš 20 skirtingų skonių.. Koks malonumas rinktis ir skanauti gyvenimą... Lecce gausu rūbų parduotuvėlių. Vis prisimenu šilko rūbų parduotuvės savininkės grakščias rankas, ramias akis, blyškią glotnią odą ir taurią jos šypseną.. Kaip ji liečia rūbus.. Kaip žiūri.. Kaip mato.. Visas pasaulio laikas telpa viename jos žvilgsnyje ir judesyje..  

Miestelyje gausu Italijos dizainerių rūbų, galanterijos, papuošalų, vietinių delikatesų parduotuvėlių... Norisi užsibūti. Matuotis čia gyvenančios "nėriniuotos" moters gyvenimo ritmu.. Ji tokia graži ir trapi, kad, pirmiausia, turinti nematomą sieną, - grožį reikia saugoti ir puoselėti. Lecce - "walled city".. Išties.. 

05 18

Paplūdimys dieną ir paplūdimio vakarėlis vakare. O taip! Jį reikia pamatyti, pajusti.. Tos drąsios italų moterys. Jaunimas čia - nuo 20 iki 60 ir visi švenčia gyvenimą. Saulės nugairinta oda ir saulėlydis paplūdimyje. Prieš vakarėlį grįšime į vilą pasigražinti. Juk Polignano a Mare, Monopolyje ar Lecce jau būsime įsigijusios kažką gražaus!

05 19 

Diena viloje prie baseino arba ivyka į ten, kur norėtųsi dar pabuvoti. Vairuotojas - Jūsų paslaugoms. 

Vien ko vertos akimirkos važiuoti pakrante, vaizdingais maršrutais ir gėrėtis vynuogynais, jūra, kiparisais.. Ne kartą girdėjau kaip susižavėjuisos moterys norėjo grįžti vienur ar kitur. Tad laisvė rinktis kaip praleisti dieną. 

Išvakarėse prieš kelionę namo, - tad užsuksime į vietinių gamintojų sūrių parduotuvėlę sūrių ir kitų gėrybių lauktuvėms. Juk taip gera dalintis įspūdžiais ragaujant vietines gėrybes su artimaisiais.  

Nusipirksime jų ir vakarui. Vilos šeimininkai padės priderinti vynus - puikus pavakario aperityvas su burnoje tirpstančiais užkandžiais prieš gala vakarienę. 

Gala vakarienė ir gyvai atiekamos itališkos melodijos - atvyksta akustinės muzikos ansamblis. Vakaro vėsoje mėgausimės 3-ijų patiekalų vakariene ir širdžių muzika.. 

Paskutinis stebuklingas vakaras.. Stebuklingas akimirkas pietų Italijos perle.. Kur gyvenimas kasdien, atrodo, - prasideda iš naujo..  

05 20 

Pasimėgaujame rytiniu, į sapną įsisupusiu paukščių čiulbėjimu ir vykstame į orouostą.

Skrydis - Bari - Kaunas.

Laikas - brangiausias turtas.. Svarbu ne ką - o kaip... Ir su kuo... 

                                                               

                                                          

                                                                Atrodo, čia jau buvau.. Viskas taip artima, sava. Namai.. Širdis                                                                           grįžta namo - į absoliutų pasimėgavimą.. 

                                                                La Dolce Vita.. Atspėja mano norus..                                                                                                                      Žino, kas mane malonina, jaudina, įkvepia.. Įkvėpti savęs...

0-02-04-f5984e596fb9ecae85ec131c830ad966
Tatler.jpg

Išvyka - 2700 Eur (dvi viešnios kambaryje).

+ bilietus padėsiu įsigyti (apie 200 Eur) ar galite įsigyti savarankiškai. 

* Žemiau pateikta infomacija apie skrydžius ir bilietų įsigyjimą skrendant iš/į Lietuvą/-os.

 

Moterys, atvykstančios iš Lietuvos ir kitų šalių į Bari bus pasitinkamos vairuotojo orouoste, o paskutiniąją išvykos dieną - saugiai nugabentos iki orouosto Baryje.

Įskaičiuota: apgyvendinimas gražiausioje vietos viloje, privatūs vairuotojai (lux klasės automobiliai), pusryčiai viloje kasdien, itališko maisto gaminimo pamoka su italų šefu, išvyka jachta į jūrą su pietumis ir vynu. Gala vakarienė viloje su gyvu muzikos atlikimu. Gultai ir rankšluosčiai paplūdimyje.

Neįskaičiuota: maistas miesteliuose ir paplūdimyje.

Jauki maža grupė - 8 moterys, tad kviečiu jau dabar registruotis į šią pasakišką pasimėgavimo kelionę..  

Avansinis mokestis rezervacijai - 1500 eur arba visa suma (iki balandžio 1d.; paskirtis - "Kelionė į Italiją")

Likusi suma (jei vedate avansą) - iki balandžio 30d.

Rasa Kaktytė

LT343500010003138535  

SVARBU: Pavedimo kopiją atsiųsti el.paštu: karalieniuklubas@gmail.com

Tel. pasiteiravimui: 868233655

Email: karalieniuklubas@gmail.com

Rasa Kaktytė

* INFORMACIJA APIE SKRYDŽIUS IR BILIETŲ ĮSIGYJIMĄ:

Pirmiausia, kviečiu įsigyti skrydžius Kaunas - Bari (per Milaną) 05 13 - 20d.

https://www.ryanair.com/lt/lt/trip/flights/select?adults=1&teens=0&children=0&infants=0&dateOut=2023-05-13&dateIn=2023-05-20&isConnectedFlight=false&isReturn=true&discount=0&promoCode=&originIata=KUN&destinationIata=BRI&tpAdults=1&tpTeens=0&tpChildren=0&tpInfants=0&tpStartDate=2023-05-13&tpEndDate=2023-05-20&tpDiscount=0&tpPromoCode=&tpOriginIata=KUN&tpDestinationIata=BRI

bottom of page