top of page
Search

ŠIANDIEN - GERIAUSIA DIENA TAVO GYVENIME

Updated: Oct 2, 2018


Karalienės, galingos kūrėjos, gyvenimas tai - pasirinkimai. Life is about choices. Taip mėgaujuosi gyvenimu, kad randu arba susikuriu milijoną mažų ir didelių priežasčių juo džiaugtis ir, žinote ką, - jis vis gerėja! Tai inercinė jėga. Ridenu džiaugsmo kamuolį ir jis vis didėja. Kviečiu džiaugtis kartu! Kviečiu kasdien prisiliesti prie naujų dalykų ar rasti kasdienybėje tų, už kuriuos verta padėkoti. Kviečiu augti visomis prasmėmis - atrandant vidinę galią, jėgą, polėkį, laisvę. Kviečiu plėstis suvokimų prasme tol, kol kiekviena ląstelė pajus, kad yra visata.


"AŠ - KARALIENĖ!" - rinkitės tokį požiūrį! Juk jis ir taip Jūsų realybėje, bendrame informaciniame lauke, o dabar - dar ir prieš nosį - kompiuterio ar telefono ekrane. VISATA KALBA SU JUMIS.

"AŠ - GALINGA KŪRĖJA!" - sušukite atsikėlusios ryte!

"AŠ GALIU RINKTIS TAI, KO AŠ NORIU!"

"AŠ DARAU TIK TAI, KAS MAN PATINKA!"

"ŠIANDIEN - GERIAUSIA DIENA MANO GYVENIME!"

VISATA Girdi ir pildo. KIEKVIENĄ MINTĮ - ŽODĮ ir parodo Jums viską fizinėje realybėje. Ji parodo Jums tai, ką išgirdo, ką užsisakėte.


Jei norime naujo gyvenimo, turime daryti kažką naujo. Mes renkamės iš kvantinio galimybių lauko. Mes renkamės kaip reaguoti. Tai, ką matome aplink - tai visi mūsų pasirinkimai daryti gyvenime. Sąmoningai ar nesąmoningai - projekcijos to, kokioms mintims, kokiai būsenai skyrėme prioritetą. Ir jei net vyksta dalykai, kurių negali paaiškinti sveiku protu - tai valio, nesiaiškinki, nes tai "sena". Ką renkiesi dabar?


Taip paprasta? TAIP! Koks nuostabus gyvenimas! Aš viską galiu rinktis! BŪSENĄ! Apsupu save tuom, kas mane greičiausiai nuvestų į nuostabią būseną - klausausi fantastinių Ennio Morricone ar Ludovico Einaudi melodijų tol, kol pradedu šokti (abu žavūs kompozitoriai italai), geriu arbatą iš pačio gražiausio puodelio (jei tokio neturiu, - ieškau kur nusipirkti internete ir 2 valandas browse'inu patirdama vizualinį orgazmą ar bent jau užsimirštu ir nusiraminu, o gal išeinu ieškoti nuostabaus puodelio į prekybos centrą, tuo pačiu ir pasivaikščioju, ir nusiperku lūpų dažus :) ), guliu vonioje su "kupranugariu" iš putų arba nusilakuoju nagus ir būtinai patalpinu manikiūro foto su teiginiu-klausimu - "Dariau pati - kaip Jums?" Facebook'e kitoms pasidžiaugti - juk užvirs diskusija ir pasigėrėjimo bei komplimentų lavina! Puiku! Būsena keičiasi..


Ir dovanų Jums - vienos žavios, išmintingos moters auksinis pasidalijimas: "Dažnai atrodo, kad tokie dalykai kaip “brangioji”, “gėlytės” ar “nuostabus puodelis” yra kažkoks absurdas tavo situacijoje, bet kai prarandi viską, TAI, pasirodo, yra vieninteliai realūs dalykai, į kuriuos gali atsiremti."


Rinkis su dėkingumu, meile ir mėgaukis. Šiandien - geriausia diena tavo gyvenime!

374 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page