top of page
Search

APIE JĄ .. IR MANE..


Ji kerinti.. gyva.. ir būti abejingam kai esi šalia, - tai negyventi.. Aš lekiu kartu su ja..

Taip..man saugu, kai stabilu.., taip stabilu, kad nebeįdomu.. O Ji! Paviršium slysta, sako, lengva, paprasta.. Kartu?.. Norėčiau patikėti.. bet kol kas stebiu ir mėgaujuosi.. kur saugu..

Vilioja trykštančia versme.. Tingų dumblą drumsčia dugne… Nematoma… gyvybinė jėga: “Sureikšminti? Kam? Tai akimirka! Koks judesys bevyktų.. ateity, praeityje Akivara kūrybai paruošta.

Ji džiaugiasi tėkme.. Tėkme yra.. Drąsi, srauni..kvatoja tekina Srovė kviečia lobį palikti Tikrą, nelokalią Visatą patirti.. Akmenys pėdose - kūrybos dalis Meteoritų šlapias atspindys

Aš upė.. upė.. upė.. sruvenu.. apsitaškau džiaugsmu ir laumžirgiu virstu.. gėriuosi spindulėlių fokstrotu Nauji vaizdai..nauji garsai..verkiu..- kai medžių pokalbį su vėju nugirstu..

Čiurlena, tviskančiais deimantais dalinasi.. Žėri sparnai, perlais dabinasi.. Manai aš gulbė? Dabar jau undinė, - kikendama neria ir sukasi apie mano smaragdinę pilį..

Iš kur many tiek galios, tiek jėgos? Atsispiriu ir leidžiuosi link jos… Staiga besvorė aš, laisva, lengva.. Taigi aš upė! Visokia… O Ji - dalis manęs.. Juokiuos, taškausi ir žaidžiu… lekiu paviršiumi su vėjeliu Raibuojančių bangelių sūkuriais piešiu.. Gylyn neriu ir kitą malonumą atrandu.. lėčiau..sodriau.. žolių paviršių kedenu.. Vėl pėdom išmintį liečiu.. - smagu… įsikabinti nebeketinu..

O, ačiū Tau, o ačiū sau, būties šaltinį savyje radau. Gyva aš. Aš gyva! Kuriu! Plaukiu ir mėgaujuosi buvimu..140 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page