top of page
Search

AŠ - KARALIENĖ

Updated: Nov 9, 2018


MANO KARŪNA - DĖKINGUMAS, - ŠVIESA, KURIĄ NEŠU IR DALINUOSI.

AŠ ESU AŠ. MAN GERA BŪTI SAVIMI.

PUOŠIU MEILĖS GĖLĖMIS VISĄ VISATĄ. STEBUKLAS! TAIP GERA GYVENTI IR PATIRTI!
Begalinis dėkingumas


Dėkoju už visa, ką jaučiu, suprantu, visa, kas mane supa. Esu dėkinga, už tai, kas buvo, yra, bus.

Ačiū už šią dieną ir kiekvieną akimirką, atvedusią mane į šiandieną. Ačiū.
Ačiū už patirtį ir pamokas.

Ačiū ir už tai, ką laikau savaime suprantama, ir už tai, kad šiandien už tai galiu padėkoti. Ačiū už visus žmones. Ačiū kiekvienam atskirai, atnešusiam pokytį į mano gyvenimą. Ačiū, kad ir pati galiu būti tuo asmeniu kažkieno gyvenime. Ačiū.


Ačiū yra neišsenkantis mano pasitikėjimo, laimės ir gausos šaltinis. Iš anksto dėkoju už viską, kas manęs laukia. Ačiū.


Ačiū, kad kasdien randu laiko atsitraukti nuo dienos šurmulio ir pagalvoti už ką aš šiandien esu dėkinga. Kiek daug! Orą, gyvybę kūne, galimybę girdėti ir matyti, galūnes, kuriomis galiu vaikščioti ir apkabinti. Ačiū už visus stebuklus. Jie visur aplink - saulė, vaikų juokas, vanduo, internetas, gėlės - galiu juose, tiesiog, būti arba matyti, paliesti, užuosti, išgirsti. Ačiū.


Ačiū, kad galiu stebėti kaip net vienas mažytis pasikeitimas vyksta didžiuliu pokyčiu šioje magiškoje Visatoje. Ačiū.


Ačiū, kad galiu priimti sprendimus, kurie veda mane link svajonių išsipildymo, gebėjimo atskleisti visą savo potencialą gyvenant nuostabioje planetoje Žemėje. Čia mano namai. Ačiū už juos. Ačiū.


Ačiū už iššūkius, kurie mane augina. Ačiū, kad galiu pasidalinti suvokimais ir patirtimi. Ačiū už kiekvieną akimirką, kupiną dovanų, kad ir kokios jos būtų. Ačiū.


Ačiū už visas mintis, emocijas ir jausmus ir, kad galiu rinktis, ką galvoti, kaip jaustis, kaip reaguoti. Ačiū.


Ačiū, kad žinau, jog esu daugiau nei fizinis kūnas. Esu visagalė energija. Esu meilės energija, begalinė, neišsenkanti. Esu kūrėja - ačiū. Ačiū, kad galiu dalintis nieko neprarasdama, o tik pasipildydama, kad galėčiau atiduoti dar daugiau. Ačiū, kad suvokiu, kad galiu stebėti kaip kuriu, kaip kuriasi ir nevertinti. Ačiū.


Ačiū, kad esu tobula. Aš esu aš. Ačiū už laisvę būti savimi. Man savęs pakanka. Nesilygiuoju, nėra su kuom. Nėra jokios kitos kaip aš. Ačiū.


Ačiū, kad galiu dalintis stebuklingomis meilės gėlėmis su visomis gyvomis ir kitomis būtybėmis. Mano širdis kupina atjautos ir švelnumo, sau, kitiems aplinkai.


AČIŪ...450 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page