top of page
Search

KARALIŠKA DIMENSIJA - JOJE TIKRAI VISKAS ĮMANOMA

Updated: Nov 9, 2018

Ultimate creation workshop/Traukos dėsnio diskusija Londone. Atrodo, visos pakilome nuo žemės. Jei egzistuoja dimensijos, tai mes tikrai toje, kurioje viskas įmanoma. Žaliame, jaukiame karališko viešbučio - Royal Horseguards Hotel sode kūryba tęsiasi. Moterys, jau užsidėjusios nematomas karūnas, ką ten karūnas, pasidabinusios tikėjimo perlais, pilnom saujom deimantų, dovanoja juos su meile viena kitai, pasakoja įkvepiančias istorijas, šypsosi, spindi laime, o kvepia jos begaline laisve ir aistra. Aistra patirti ir gyventi! Juk gyvenimas paruošęs tiek dovanų! Ką čia sau ir kitiems padovanojus?! Aš galiu viską!!!


"- Žinai, gyventi toooks kaifas!" - ausies būgnelis net pašoka iš maloningos nuostabos! "-Pamatysi, mes viską tuoj suorganizuosim!" - karalienės tikina savo jėgomis patikėjusią, norinčią sukurti savo rūbų liniją, moterį: "- NT agentę turim - patalpos yra - check!", "Tekstilės tiekėjas yra!", "- Paskolą verslui gausim" - užtikrintai pareiškia mokesčių ekspertė, "- Tortus aš Tau parduotuvės atidarymui iškepsiu!", "- Įvaizdžiu reklamai, manyk, jau pasirūpinta!" Širdys paskendusios vienybės meduje ir varvindamos seiles jau renkamės Madam Tu Tu facebook paskyroje "sudėtus" vienas už kitą gražesnius tortus - vieningoje vizijoje dalyvaujame parduotuvės atidaryme. Wow! Taip paprasta! Ir Taip galinga! Juk ką pamatai vaizduotėje - tas jau išsipildė! O mėgautis, kaip workshop'e supratome, - tai didžiausia ir svarbiausia kūrybos dalis - mėgaujamės! Vėl ir vėl..


Norisi 100-us kartų apsikabinti, prisakyti komplimentų, paskatinimų, dalintis, įkvėpti. Kuri garsiau? Mamma mia - va čia tai džiaugsmo fiesta! Iš kur jos? Palaiminga nuostaba visų restorano svečių veiduose! Jie negali nuo mūsų atplėšti akių! Tiesą pasakius, visų jų burnos praviros! Neįtikėtinas vaibas! Kas jos? Iš kur jos? Mostikuoja, gestikuliuoja, apsikabina, fotografuojasi, visos tokios gražios, ryškios, drąsios. Taip, karalienių stalas - pasigėrejimas! Poros apsikabina, vyrai ima sakyti komplimentus savo moterims. Visų širdys atsidaro meilei, - juk ji kaip pasiuntynys - keliauja iš širdies į širdį ir įteikia netikėtas dovanas "be pareikalavimo".


Atviros akys, plačios šypsenos, kalba ir juokiasi visos vienu metu, stalas nukrautas pyragėliais, gėlėmis, vienas už kitą gardesni patiekalai keičia vieni kitus, atrodo, kad jos švenčia 20-ies metų draugystės sukaktį arba kuri tuoj ištekės! O taip! Visos progos kartu! Karalienės švenčia gyvenimą. Visas progas iš karto! Jos iš karto švenčia viską, ko sau linki, tarsi tai jau būtų išsipildę fizinėje realybėje! Šios mylinčios, nuoširdžios moterys, kaip pačios sako, jaučiasi, tarsi radusios aukso lobį - drauges, bendramintes, kurių taip ilgėjosi jų širdys, kurias jos pačios susikūrė mintyse apie jas svajodamos. Būti tokių nuostabių, įkvepiančių moterų rate, kuri viena per kitą skuba Tave padrąsinti, su Tavimi džiaugiasi visomis tavo pergalėmis, kurios, galbūt, dar tik užgimė tavo galvoje ir širdyje, o pati svarbiausia jų - pasitikėjimas savimi - tai tokia laimė! Tai jau laimėjimas. Atrodo, pažįstamos 100 metų ir kiekvienai jų norisi atiduoti viską, ką turi geriausio ir mėgautis kiekviena sekunde su jomis. Galingų kūrėjų svita!257 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page