8 tiesioginiai 1,5 val trukmės susitikimai internetu.

Tu - visagalė kūrėja. Tu renkiesi džiaugsmą, meilę, pasimėgavimą kiekvieną savo gyvenimo sekundę. 

Visą mėnesį praktikuosime dėmesį nukreipti tik į tai, kas džiugina. Ar gali įsivaizduoti kai per mėn. pasikeis tavo gyvenimas? Neįtikėtinai! Bus malonių, nuostabių, netikėtų, smagių užduočių, kurios kviečia mylėti save vis labiau, rasti savyje spalvų, mėgautis savimi. Pildysiesi energija ir nukreipsi ją ten, kur Tau reikia labiausiai. Juk Tu - Visagalė kūrėja. 

 

Pirmas susitikimas gegužės 7d. 20:00 - 21:30

Registracija vėliausiai gegužės 7d.

 

Po 2 susitikimus 4-ias savaites:

 

I savaitė - Sveikata

7d. ir 10d./ 20:00 - 21:30

II savaitė - Santykiai

12d. ir 14d. / 20:00 - 21:30

III savaitė - Savirealizacija

18d. ir 21d. / 20:00 - 21:30

IV savaitė - Gausa

25d. ir 28d. / 20:00 - 21:30

 

Jums kiekvieną susitikimo vakarą 19:50 (LT laiku) į nurodytą email atsiųsiu prisijungimo nuorodą į Zoom, ją atsidarote ir prisijungiate prie tiesioginės transliacijos (kur bendraujame tiesiogiai) arba galite žiūrėti tiesioginę transliaciją uždaroje Facebook grupėje "Visagalė Kūrėja / Gegužė" tiesiogiai. Facebook grupėje įrašas lieka, tad galėsite peržiūrėti ir Jums patogiu metu.

 

“Aš esu Visagalė kūrėja. Aš esu Visata. Man viskas dėliojasi geriausiu, palankiausiu, lengviausiu, harmoningiausiu būdu.” - taip kalbant su savimi gyvenimas keičiasi akimirksniu. Kiekviena ląstelė pildosi meile, juk jos komunikuoja ir kai mes esame ramūs, mūsų centrinė nervų sistema rami, ilsisi, tuomet per mus teka tyra meilės ir pasitikėjimo vibracija. Visata myli, globoja rūpinasi. Pildo kiekvieną mūsų vidinę intenciją, visus norus, svajones pačiu lengviausiu būdu.

 

Visi esame “vaikščiojantys” traukos dėsniai. Visi esame jam pavaldūs. Tai nuostabu. Traukos dėsnis - tai būsena. Labai žemiškai ir paprastai: “Jei žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus. “Elkis su kitu taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi.” Pirmiausia - elkis taip su savimi. Kai myli save labiausiai kaip gali, - aplinka tave irgi myli. Tavęs niekas neerzina, nes kai sau leidi būti savimi, - kitiems leidi būti savimi. Nebenori nieko keisti savyje, nei kituose. Leidi būti kaip būnasi sau ir kitam. Tai ir yra buvimas savimi. Tavo super galia. Čia ir gimsta Visagalė kūrėja. Ji dėl nieko nesijaudina, nepergyvena, pasitiki. Atiduoda viską į Visatos rankas. Visata juk reiškiasi per pačią Tave.

 

Kas Tu? Žmogus su tam tikra gyvenimo patirtimi, įsirašiusia tavo prote ir kūne. Tavo protas bet kokioje situacijoje, ieško galimos reakcijos ar sprendimo tavo atmintyje. Tai, kaip reaguoja protas, visada įtakoja tavo kūną. Kai šypsaisi, juokauji, tavo kūnas atsipalaiduoja, maloniai nusvyra pečiai, atsipalaiduoja veidas, nes tuo momentu jie “neneša jokios naštos”, juokiantis, tu pamiršti visus rūpesčius. Kai Tu išsigąsti ar kažko bijai (pvz., pokalbio su viršininku, gydytoju, partneriu t.t.), nuolat galvoje suki situacijas, kurios tave nuliūdino, ar lauki rytojaus su baime, tavo kūnas įsitempia. Kam? Juk turi šią nuostabią akimirką - tiesiog, patikėk viską Visatai ir mėgaukis. Nesvarbu kokia situacija, gali rinktis - blaškytis, nerimauti, abejoti, prognozuoti ir kurti savo gyvenimą/ dabartį iš tokios būsenos arba gali patikėti viską Visatai.

 

Tavo dvasia yra beribė, bekraštė, amžinai gyvavusi, amžinai gyvuosianti. Laikinas tik kūnas. Jis duotas džiaugtis, mėgautis šio pasaulio malonumais, per visas 5 jusles patirti jį. Įkvėpti ir iškvėpti su džiaugsmu, ir lengvumu, užuosti, liesti ir būti liečiamam, girdėti, skanauti, matyti. Tu visą laiką renkiesi kokioje aplinkoje būti, ko klausytis ir apie ką kalbėti, ką užuosti, ką paragauti, ką paliesti.

 

Ach, aš - visagalė kūrėja, aš renkuosi patirti šį pasaulį su pačiu didžiausiu pasimėgavimu. Užsidegu kvapniausią rožių žvakę, pasimerkiu nuostabiausią puokštę gėlių - kiekvienąkart praeidama pro ją aikteliu nuo grožio, apsupu save grožiu ar randu jo visur, kur bebūčiau, renkuosi prisiminti tai, kas buvo gera, rasti tai, už ką galiu padėkoti šią akimirką, kalbėti apie tai, kas mane įkvepia, kas man įdomu, kas mane pakylėja, klausausi malonios muzikos. Taip! Pripildau taip brangų savo gyvenimo laiką pasimėgavimų, malonumų. Kas akimirką ir kas akimirką vėl ir vėl.

 

Kur dėmesys - ten kūryba. Aš kuriu iš pasimėgavimo ir absoliučios gansos būsenos. Aš nusprendžiu. Aš renkuosi. Kas kitas, jei ne aš? Aš atsakinga už savo gyvenimą. Kaip gyventi. Ką patirti. Kaip mėgautis. Wow. Aš - Visagalė kūrėja. Mano mintys mane glosto, globoja, myli. Kiekvieną kartą, kas bevyktų, iškvepiu ką jaučiu ir įkvepiu pasitikėjimo - juk aš Visata. Mintyse tariu: “Visata, tegu viskas dėliojasi man lengviausiu maloniausiu, palankiausiu, harminingiausiu, nuostabiausiu būdu.” Randu žodžius, kurie man teikia pasitikėjimo. Mintimis su pasimėgavimu žaidžiu energija ir matau vis daugiau stebuklų savo gyvenime, aplinkoje.

 

Paklausk savęs - kaip man jaučiasi lengvumas, absoliuti gausa, pasimėgavimas? Ryte pabudusi ištark: “Ši diena bus pilna malonumų ir pasimėgavimo. Viskas, kas vyksta, vyksta man palankiausiu būdu. Aš pasitikiu tavimi, Visata.”

Kiek daug atsiranda ramybės ir pasitikėjimo prote, ir kūne. Protas nuostabus, jis saugo, jis nori, kad mums būtų patogu, pažįstama. Ilgainiui jam taip pradės patikti šis vidinis pokalbis - Visatos pokalbis su Tavimi, jis taps tavo atminties dalimi. Iš pražių gal kvestionuos, nepasitikės, gal jam atrodys šiek tiek keista taip su savimi kalbėtis. Bet patikėki manimi, kaip jam tai patiks, kai atsiras įprotis tą daryti. Tai juk lengviausias, paprasčiausias būdas čia ir dabar grįžti į save, į savo širdį, į Visatos centrą savyje, nurimti ir pasitikėti, žinant, kad kas bevyktų, Visata viską dėlioja palankiausiu, nuostabiausiu būdu.

 

Visose gyvenimo srityse - sveikata, santykiai, savirealizacija, finansai - priimk visus sprendimus iš absoliučios pasitikėjimo būsenos, iš Visagalės kūrėjos būsenos. Grįžk į širdį ir tuomet veik ir mėgaukis - viską patikėjai Visatai. Viskas, kas bevyktų - tavo kelio dalis, nuostabus procesas su patirtimis, už kurias gali vėl ir vėl padėkoti taip jas daugindama.

 

Aš esu Visata. Aš esu Rasa Kaktytė. Man viskas dėliojasi palankiausiu, lengviausiu, maloniausiu būdu. Te viskas ir Tau dėliojasi taip, kaip Tu leidi sau, nori, tiki ir gali. Visa galia Tavyje - Visagalystė tavo širdyje. Aš tikiu Tavimi, kaip savimi. Tu viską gali.

 

NOTE:

1. Uždaroje gupėje liks įrašai, jei norėsi darkart pažiūrėti. Įrašai liks online kurso metu ir dar 2 savaites po jo (nebūtina dalyvauti gyvai, galėsite žiūrėti gyvai sinchronu transliaciją uždaroje fcb grupėje ar peržiūrėti visus įrašus Jums patogiu metu). 👌

2. Bus užduotys, skiriamos atlikti.👌

3. Susitikusios aptarsime pokytį, pasidalinsime, ką jautėme jas atlikdamos, kaip jaučiamės ir iš naujos dar didesnės pilnatvės būsenos keliausime į sekančia temą, užduotis). 👌

 

Asmeninė konsultacija ar Visagalės kūrėjos sesija skype'u: 1 val/70 Eur.

 

Informacija apie prisijungimą bus atsiųsta Jums į Jūsų el. paštą gegužės 7d. 19:50. Paspausite JOIN ir susitiksime gyvame eteryje.

Kviečiu registruotis.

 

Registracija pavedimu:

Rasa Kaktytė

LT34 3500 0100 0313 8535 / 180 Eur

Paskirtis:

"Visagalė kūrėja" ir miestas.

Apmokėjimo kopiją atsiųsti el.paštu:

karalieniuklubas@gmail.com

 

Šį online kursą galite padovanoti kaip dovanų kuponą:

www.karalienes.lt

 

Apie mane: 12 metų dirbau tarptautinėse kompanijose verslo vystyme, 3 metus konsultavau įvaidžio klausimais. 2 metus - lektorė, konsultuoju asmeniškai (meilė sau, visagalė kūrėjos sesijos, alcheminės kortos aiškinimas):

https://www.karalienes.lt/individualios-konsultacijos

 

Tel. pasiteiravimui: +370 682 33655

Su meile,

Rasa Kaktytė

Instagram: rasa_kaktyte

 

Visi renginiai: www.karalienes.lt/renginiai

 

#rasakaktyte #karalienes #meile #pasitikejimas #seminarasvilniuje #onlinekursas #santykiai #energija #savirealizacija #gausa #seminarasmoterims #moterims #saviugda #visagalekureja #absoliutigausa #finansai #asmeninelyderyste #asmeninekonsultacija #traukosdesnis #visagalyste

© 2018 Karalienes.lt / Visos teisės saugomos. 

  • Grey Instagram Icon